2017 Tekzen Mobilya Kapı Modelleri

0
912

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 26, 2017 by admin

Burası benim evim dediğiniz Tekzen Mobilya evlerin kapılardan başladığını bilerek en şık kapıları üretmektedir. Öncelikle çelik kapıda son derece şık ve güvenilir modeller üretmekte.2017 Tekzen Mobilya Kapı Modelleri çelik kapıda sayısız seçenek içermekte. Doğa kasa. 3 kilit serisi ya da LX kasa gibi birkaç örnekten bahsedersek; kapılarda ayarlanabilir kalınlık minimum 17 mm, maksimum 21 mmdir. Üst kilitler monoblok, alt kilitler kancalı ve gizli emniyet sistemlidir. Kapılarca ayrıca altı adet emniyet pimi bulunmaktadır.

2017 Tekzen Mobilya Kapı Modelleri, çelik kapılarda son derece şık aksesuarlar kullanılmıştır. Barel koruyucu zırh, pirinç çekme dürbün, Osmanlı alüminyum çekme dış kol ve mobaks lüks aksesuarlar kullanılmıştır. Kanat içindeki çelik profiller takviyeli ve birinci kalitedir. Yine kapılarda ses izolasyonu için strafor kullanılmıştır. Son derece şık ve güvenli çelik kapılar yanında yine son derece şık iç kapılar da Tekzen Mobilya güvencesi ve kalitesi ile alınır. Yine Tekzen güvencesinde evlerin dekorasyonunda çok şık ve çözümsel detay olarak akordeon kapılardan bahsetmek gerekir.

Akordeon camlı kapılar evlerimizde çok şık çözümler sunuyor. Gerekli alanlarda kullanılmak üzere çok sayıda şık alternatifler barındıran akordeon kapılar suya ve neme dayanıklıdır. 2017 Tekzen Mobilya Kapı Modelleri akordeon kapılar özellikle dar alanlar için doğru seçenektir.  Tekzen Mobilya da sayısız kapı seçeneği yanında birbirinden şık kapı aksesuarları  ile de alternatifsizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin