İki Kişilik Genç Odası Düzenleme Fikirleri

0
2055

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 14, 2017 by admin

Kalabalık aile olarak yapılan tanımlama günümüzde 4 kişilik aile ile de yerini bulmaktadır. Yapıların küçülmesi evlerde oda sayısının azalmasına aynı zamanda da odların alanlarının küçülmesine neden olmuştur. Her evde karşılaşmış olduğumuz bu sorun sizlerinde başına bu gün gelmedi ise ilerleyen süreçlerde mutlaka gelecektir. Anne baba ve iki çocuk dan sonra ev içi dekorasyonun  da yer yaratma çabasına girilmektedir. İki kişilik genç odası modelleri araştırılmaya başlanmaktadır. Başınız sıkışmadan dekorasyon için gerekli adımları mobilya alımları esnasında düşünmek ileride çıkacak olan yatak kapma veya çalışma masası bulma sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

İki Kişilik Genç Odası Düzenleme Fikirleri

Birçok aile karne döneminde çocuklarına güzel bir hediye almak istemektedir. Yıl boyunca verilmiş olan vaatler artık uygulanma noktasına gelmiştir. Çocuğunuz için en güzel hediye genç odası olacaktır. İki kişilik genç odası düzenleme olarak büyük kardeşe göre oda düzenlemesi yapılmalıdır. Büyükten kalan yatak veya ranza küçük kardeşin kullanımına sunularak masraflar azaltılırken, mobilya mağazaları tarafından yapılan indirimler, karne hediyesi olarak iyi değerlendirilebilir. Dar mekanların uzun yıllardır kurtarıcı olan ranza modelleri katlanır yatak modelleri ile kullanım sahası mücadelesinde girmiştir. Bunun yanında odanın her tarafını işgal eden gardırop modelleri yerine çekmeceli ve gizli bölmelerini devreye sokan bazen de kenarlıkları ile çalışma masası modelini yaratan dolaplar tasarımcılar tarafından kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Fonksiyonel acıdan birden fazla görevi yerine getirebilen genç odası modelleri kullanım amaçlı satın alınmalıdır.

Geride bırakmış olduğunuz modelleri ise çöpe atmanın yerine ihtiyacı olana vermek veya ikinci el eşya alana satmak size kazanç sağlatacaktır. İki kişilik genç odası takımı fiyatları

Yarıya yakın fiyat avantajını size sunacaktır. Farklı markaların modellerini izleyerek birkaç aylık bir sürede indirim kampanyaları takip edilerek çocuk odası modelleri gözlenmelidir. Oda içi düzenlemesi noktasında ise çocuk odası düzenlemesi mutlaka izlenmelidir. Klasik oda düzenlemesinde ranza modelinin yerine baza modeli kullanılması alanın daha fazla ve rahat kullanımını ön görmektedir. Duvara yaslanmış modellerin yerine her iki tarafında hareket alanı olan odayı düzenlemek daha uygun olacaktır. Fakat oda dar ve şekilsiz ise bazalı çocuk odası modelinden mecburen faydalanılmaktadır. Odanın farklı şekillere dayalı olması altıgen, beşken veya sekizgen oluşu odanın kullanımında klasik modellerin uygulanmasını imkansız yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin