Çiçek Desenli Koltuklarıyla Harika Bir Gelin Adayı Evi!

0
1001

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 18, 2017 by admin

Yeni Gelin Evlerini incelemeyi sürdürüyoruz. Bu gönderimizde, gerçekten abartıdan kaçınılmış, seçimlerin üzerinde durularak iyi bir dekorasyon konseptini bizlere sunan bir yeni gelin evi fikri ile karşınızdayız. Artık ev dekorasyonunu kalbi kadınlar kulübü’nde ya da kızlarsoruyor’da değil, Facebook’ta  Ve Facebook’a dekorasyon konusunda güzel fikirlerini gönderen gelin adayı genç hanımlarda, bugün yine şık bir evi sitemize taşıyoruz. Yeni ev dekorasyon önerilerimizi takipte kalın!

Açık tonlarda ve çiçek desenleri ile koltuk takımları

Koltuk takımlarının hem tekli, hem de ikilileri gerçekten konforlu görünüyor ancak bizim bakış açımız daha çok dekorasyon tarafından, son derece şık koltuklar olduğunu söyleyebiliriz.

Yatak odası gardrop modeli

Yatak odası mobilya seçimlerine bir türlü karar veremeyenler! Bu evin seçimi olan beyaz gardrop modeli, birçoğunuzun hoşuna gidebilir.. Boy aynası, birer küçük komidi ve uyumlu bir oda renk anlayışı ile bu zor kararın üstesinden gelebilirsiniz!

Şimdi lafı fazla uzatmadan, birçok gelin adayı için iyi bir öneri olduğunu düşündüğümüz harika evle sizleri tanıştıralım! Evle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz, kendi evinizin fotoğraflarını göndermek istiyorsanız bize sitenin en altında bulunan mail adresinden ulaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin