Renkli Yatak Odası Dizayn Edilmesi

0
1043

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 14, 2017 by admin

Tül perde, dekorasyonda gizemli olmaya devam etmektedir. Kullanıldığı yerlerde mutlaka hoş görüntü oluşturan tüller; çocuk süslerinde, kapı süslerinde veya örtü olabilecekleri her yerde kullanılmaktadır. Şeftali rengi yatak odası düzenlenmesinde tül ve zemin döşemesi olan pvc kaplama muhteşem uyum sağlamaktadır. Klasik yatak odası dekorasyonu tül perde sergisi ile harika bir görünüm kazanmış ve zengin bir hava kazandırmıştır.

Beyaz renk ve fıstık yeşili muhteşem bir yatak odası oluşmasında direk kombin olmaktadır. Renkli yatak odası dekorasyonu saflık beyazla sağlanırken, uykudan uyanıp yenilenme ise doğal yeşil tonu ile sağlanmaktadır. Yatak odası duvar resmi ile doğallık direk göze çarpmaktadır. Vazo, saksı ve yatak lambaları sayesinde odanın dekorasyonu tamamlanmış olmaktadır. Bir diğer detay ise ayna önünde olan pufun veya yatak odası sandalyesinin yeşil halı ile birleşik olması ise odanın farklı tonlarını, göz almadan sunmakta ve bu sunum ile odanın havası kasvetten çıkartılıp dinlenmeyi sunmaktadır.

Krem rengi dekorasyonda tercih edilmeye başlanmış ve düzenlemede gelin odası düzenlemesi tarzı yaşanmaktadır. Duvar kağıdı süslemesi ile oda kendisinden beklenilen esnekliği sağlamak tadır. On- on beş yıl öncesinde kullandığımız ve her evde mutlaka bulunan perde desenlerini barındıran duvar kağıdı deseni ebeveyn yatak odası yönünde bir algıyı yaratmaktadır.

Renklerin kombisinde uyum olması sonrasında her renk yatak odasında rahatlıkla kullanılmaktadır. Mavi tonları, beyaz tonlar ve kahve rengi yatak odası düzenlenmesi kuralları içinde kendi tarzlar yaratılmaktadır. Bireysel olarak kendinizde oda seçiminde örnek renklerden yola çıkarak imkanlar ölçüsünde değerlendirilebilir. Her evin kendi rengi yaratılması sağlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin