Ahşap Sandalye Modelleri ve Sandalye Fiyatları

0
1655

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 14, 2017 by admin

Ahşap Sandalye Modelleri ve Sandalye Fiyatları

Ev veya iş yaşantımız içinde kullanmak zorunda kaldığımız ürünlerin başında sandalye gelmektedir. Fakat son yıllarda klasik anlamda üretilen sandalyelerden uzaklaşılarak ahşap sandalye kullanımına geçilmiştir. Estetik özellikleri, sağlıklı olması ve sağlam olması ahşap sandalyelerin tercih edilmesinde asıl etmen olmaktadır. Gürgen, ceviz, meşe ağaçlarından üretim yapan firmanın ürünleri sağlık ve sağlamlığı beraberinde getirmektedir. Bu noktada sandalye fiyatları gene üretim malzemesine bağlı olarak değişmektedir. 30-40 TL taban fiyatlarından başlayan sandalye fiyatları işçilik özelliklerine bağlı olarak binlere ulaşmaktadır. Ahşap sandalye alınmasında sandalye modelleri ve işçilik fiyat değişkenliğini ortaya çıkartmaktadır. Kullanım yerine bağlı olarak ahşap ürünlerin seçilmesi gereklidir. Bu aşamada ısı, ışık ve nem faktörü devreye girmektedir.

Ev içi sandalye özellikleri ile bahçe sandalyesi, imalat malzemeleri farklı olmakta da fiyat değişkenliklerini ortaya çıkartmaktadır. Uzmanlar tarafından her ortama uygun ürün seçiminde öncelikli olarak ahşap ürün tercih edilmesi istenilmektedir. Bakteri barındırmayan özelliklerinden dolayı çocuk odası sandalyesi veya yaşlı kişilerin odalarında kesinlikle ahşap sandalyeler, masalar, vitrinler kullanılmalıdır. Metal sandalyelerin daha sağlam olacağı düşüncesi akıllarda yer eden yanlışlıkların başında gelmektedir. Yüzyıla yakın bir süre öncesinde kullanılmış olan ahşap bir ürün günümüzde gene kullanılmaya devam etmektedir. Bu aşamada kaynak veya cıvatalar ile ortaya çıkartılan metal yerine, güçlü ve ısı değerlerine dayanıklı yapışkanlar ile ahşap malzemeler üretilmektedir.

Evimizde kullandığımız ürünlerin başında gelen sandalye ve masa yanında ahşabın kendisine can bulduğu diğer ürün ise portmantolardır. Tekli dilsiz uşak veya çiftli tepeli dilsiz uşak modelleri geçmişten aldığı ruhu günümüze taşımaktadır. Kalitesini kanıtlamış olan firma tarafından üretilen estetiklik yanında sağlamlık bakımından TSE standartlarını yakalayan ürünler imalattan halka satışı olanakları sayesinde tekli veya çiftli tepeli uşak modellerinde de avantajlı fiyatları sunmaktadır. Üretilen her ürün kesinlikle firma garantisi kapsamında müşterisine ulaşmakta ve kargo esnasında yaşanılabilecek en küçük aksaklık anında giderilmektedir. Bahçe ahşap sandalye, ev içi ahşap sandalye, tekli dilsiz uşak ürünleri yanında ihtiyacınız olan tüm ahşap ev gereçleri itina ile imal edilmektedir. Sektörün garanti süresi en uzun olan firması olması yanında ürünler kullanıldıkları ortamlarda şık tasarımları ile dekorasyon harikası olarak göze çarpmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin