Pembe Renkli Oturma Grupları ve Dekorasyonu

0
1397

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 14, 2017 by admin

Pembe evlerde iç açan renklerin başında gelmesinin yanında kızların özellikle en favori rengi olmaktadır. Kız çocuklu bir ailede sıklıkla karşılaşın pembe rengi, oturma odasında denenmesi gereken sıcak renklerin arasında yerini almaktadır. Model olarak diğer renklerle sağladığı uyum ise pembenin geçiş rengi olması yanında ana renk olarak ta değerlendirilmesini sağlamaktadır. Pembe bir perde modeli veya fiskos örtüsü ile lokal olarak kullandığınız bu işlemler pembe oturma odası yapılması yönünde bir faaliyetin başlamasına neden olmuştur.

Kısa sürede karşılaşılan yoğun iğlide aykırılıklar ile uyumunda verdiği öz güven pembeyi odaların her yerinde kullanılmasını sağlamaktadır. Pembe oturma grubu kesinlikle beyaz renk ile değerlendirilmelidir. Beyazla ortaya çıkartmış olduğu uyum perde modelleri ile desteklendiğinde huzurlu bir salon karşınızda olmaktadır.

Pembe renkli oturma grupları düşüncesinde sadece mobilya olarak tarsım düşünülmesi biraz yalın kalmaktadır. Yalınlıktan kurtulmak ve örnekler ile sunduğumuz tarzda modellere sahip olmak için ise ek süsleri ve diğer renkleri direk uygulama koymalısınız. İş yerlerinde bekleme salonu veya kafelerde pembe renkli dekorasyon ürünlerini sağladığınız bu uyum hem misafirlerinizi hem de iş yeri çalışanlarınızı mutlu etmeye yetecektir. İlla ki her detayı baştan yaratmak yerine alanınızda bulunan duvar kağıdı süslemeleri veya duvar boyası ile uyumlu olan modelleri deneyerek farkı ortaya çıkartabilirsiniz. Dilerseniz resimleri incelemeye başlayabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin