İstikbal Mobilya Yeni Koltuk Takımları 2021

0
1025

Son Güncelleme Tarihi : Mayıs 21, 2021 by admin

İSTİKBAL JULYA KOLTUK TAKIMI

Oldukça geniş renk seçenekleri ile dikkat çeken Julya koltuk takımı her salona uygun bir renk kombinasyonuna imkan sağlarken aynı anda her zevke de hitap ediyor. Takım 3+3+1+1 deluxe ve 3+2+1+1 formatına sahip. Sandık fonksiyonu ile çeşitli eşyaların saklanmaksı için imkan sağlarken yumuşsak dokulu kumaşı konforu artırıyor. Yüksek ayakları sayesinde koltukların altı kolaylıkla temizlenebiliyor. Silinebilir kumaş koltuk takımının temizliğini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda yatak olma özelliği ihtiyaç halinde çok işinize yarayacaktır. Kısacası gerek zengin renk seçenekleri, gerek konforu ve malzeme kalitesi ve çok yönlü fonksiyonları ile modern bir koltuk takımında olması istenen pek çok özelliğe sahip olan Julya koltuk takımı, 3+3+1+1 deluxe versiyonu peşin 5178.00 TL ve normal versiyonu 4608.00 TL indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

İSTİKBAL LİNA KOLTUK TAKIMI

Deluxe versiyonu iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerden oluşan Lina koltuk takımının standart versiyonu bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve iki berjerden oluşmakta olup orta sehpa alternatiflerine de sahip. Lina Yemek Odası Takımı ile de uyum içinde olan koltuk takımı, silinebilir kumaş özelliğine sahip. Yüksek ayaklı olması temizlikte kolaylık sağlarken yumuşak dokulu kumaş yapısı sayesinde konforu artırıyor. Zengin renk seçenekleri ile dikkat çeken İstikbal Lina Koltuk Takımının tasarım çizgileri klasik esintiler içeriyor. Deluxe versiyonu 5790,00 TL fiyatla, standart versiyonu ise 5539,80 TL fiyata sahip.

İSTİKBAL ELİZYA KOLTUK TAKIMI

Silinebilir kumaş özelliği, sandıklı yapısı, yatak olabilmesi, yüksek ayaklar ile altının kolay temizlenebilmesi, yumuşak dokulu kumaş yapısı ile konforu sağlaması gibi özellikleriyle modern bir koltuk takımında olmasını arzu ettiğimiz tüm özellikleri bünyesinde barındıran Elizya koltuk takımı, oldukça zarif hatları, zengin ve uyumlu renk alternatifleri ile yüksek bir estetik değer sergilerken dekoratif anlamda da salonlara yüksek değer katabilecek bir ürün. Delukse versiyonu 5140,80 TL, standart versiyonu ise 4530,60 TL fiyata sahip.

İSTİKBAL AKDENİZ KOLTUK TAKIMI

Silinebilir yumuşak dokulu kumaşa sahip İstikbal Akdeniz koltuk takımında başarılı ve farklı renk kombinasyonları ile zarif modern çizgiler özellikle dikkat çekiyor. Modern bir anlayışla evini dekore etmek isteyen özellikle gençlerin ve genç çiftlerin dikkatle değerlendirmesi gereken bir ürün olduğunu belirtelim. Yatak olabilme özelliğine sahip olan ve olmayan versiyonları bulunan Akdeniz kotuk takımında, yatak olabilen versiyonların özellikle çok yönlü olması nedeniyle tercih edileceğini düşünmekteyiz. Farklı formatlarda takım olarak sunulan ürünün takım fiyatları 5396,40 TL ile 4788,60 TL arasında değişiyor.

İSTİKBAL KOLTUK TAKIMI 2021 REKLAM FİLMİ

ÖNEMLİ NOT: Paylaştığımız fiyatlar yazıyı yazırladığımız anda ilan edilmiş indirimli peşin fiyatları göstermekte olup, ilgili firma tarafından ürün içeriğinde, özelliklerinde ve fiyatlarında yapılabilecek değişikliklerden dolayı sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin