İstikbal Mobilya Yeni Koltuk Takımları 2018

0
864

VİVA KOLTUK TAKIMI

Oldukça geniş renk seçenekleri ile dikkat çeken Viva koltuk takımı her salona uygun bir renk kombinasyonuna imkan sağlarken aynı anda her zevke de hitap ediyor. Takım 3+3+1+1 deluxe ve 3+2+1+1 formatına sahip. Sandık fonksiyonu ile çeşitli eşyaların saklanmaksı için imkan sağlarken yumuşsak dokulu kumaşı konforu artırıyor. Yüksek ayakları sayesinde koltukların altı kolaylıkla temizlenebiliyor. Silinebilir kumaş koltuk takımının temizliğini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda yatak olma özelliği ihtiyaç halinde çok işinize yarayacaktır. Kısacası gerek zengin renk seçenekleri, gerek konforu ve malzeme kalitesi ve çok yönlü fonksiyonları ile modern bir koltuk takımında olması istenen pek çok özelliğe sahip olan Viva koltuk takımı, 3+3+1+1 deluxe versiyonu peşin 5178.00 TL ve normal versiyonu 4608.00 TL indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

GLORY KOLTUK TAKIMI

Deluxe versiyonu iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerden oluşan Glory koltuk takımının standart versiyonu bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve iki berjerden oluşmakta olup orta sehpa alternatiflerine de sahip. Glory Yemek Odası Takımı ile de uyum içinde olan koltuk takımı, silinebilir kumaş özelliğine sahip. Yüksek ayaklı olması temizlikte kolaylık sağlarken yumuşak dokulu kumaş yapısı sayesinde konforu artırıyor. Zengin renk seçenekleri ile dikkat çeken Glory Koltuk Takımının tasarım çizgileri klasik esintiler içeriyor. Deluxe versiyonu 5790,00 TL fiyatla, standart versiyonu ise 5539,80 TL fiyata sahip.

ARİSTO KOLTUK TAKIMI

Silinebilir kumaş özelliği, sandıklı yapısı, yatak olabilmesi, yüksek ayaklar ile altının kolay temizlenebilmesi, yumuşak dokulu kumaş yapısı ile konforu sağlaması gibi özellikleriyle modern bir koltuk takımında olmasını arzu ettiğimiz tüm özellikleri bünyesinde barındıran Aristo koltuk takımı, oldukça zarif hatları, zengin ve uyumlu renk alternatifleri ile yüksek bir estetik değer sergilerken dekoratif anlamda da salonlara yüksek değer katabilecek bir ürün. Delukse versiyonu 5140,80 TL, standart versiyonu ise 4530,60 TL fiyata sahip.

FASHION KOLTUK TAKIMI

Silinebilir yumuşak dokulu kumaşa sahip Fashion koltuk takımında başarılı ve farklı renk kombinasyonları ile zarif modern çizgiler özellikle dikkat çekiyor. Modern bir anlayışla evini dekore etmek isteyen özellikle gençlerin ve genç çiftlerin dikkatle değerlendirmesi gereken bir ürün olduğunu belirtelim. Yatak olabilme özelliğine sahip olan ve olmayan versiyonları bulunan fashion kotuk takımında, yatak olabilen versiyonların özellikle çok yönlü olması nedeniyle tercih edileceğini düşünmekteyiz. Farklı formatlarda takım olarak sunulan ürünün takım fiyatları 5396,40 TL ile 4788,60 TL arasında değişiyor.

ÖNEMLİ NOT: Paylaştığımız fiyatlar yazıyı yazırladığımız anda ilan edilmiş indirimli peşin fiyatları göstermekte olup, ilgili firma tarafından ürün içeriğinde, özelliklerinde ve fiyatlarında yapılabilecek değişikliklerden dolayı sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin