Ahşap Yan Sehpa Modelleri Beyaz

0
538

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 13, 2017 by admin

Son yılların ev içi dekorasyon modellerinde beyaz renk, diğer renklere nazaran daha fazla kullanılmaya başlamıştır. Beyaz koltuklar beyaz halılar ve diğer beyaz iç dekor ürünleri temizlik korkusu olmadan direk yapılan tercihlerden olmaktadır. Mutlaka sizinde evinizde beyaz renkli objelerin kullanıldığı odanız bulunmaktadır. Renk olarak sunulan diğer alternatiflerde ise kahverenginin açık tonları kullanılmaktadır. Burada da sağlanmaya çalışılan kombin ise mobilyaların yan kulları ile uyum elde edilmeye çalışılmaktadır. Televizyon sehpalarında görülen kahverengi tonları bütünlük sağlanması içinde sehpalar ile desteklenmektedir. Fakat son yılların değişimi olan beyaza dönüşte, sehpalar özellikle yan sehpa modelleri bu değişimden payını almıştır. Ahşap yan sehpa modelleri beyaz tonlara kendisini bırakmıştır.

Beyaz sehpalar içinde ise katlamalı orta sehpa veya iç içe gecen sehpalar ise misafir geldiğinde ortam karmaşasını ortadan kaldırmaktadır. Ama diğer zamanlarda ise saksı altlığı olarak kullanılmaktadır. Orta sehpamı ? yan sehpa mı? Diye araştırma yapacak olur iseniz tercih şeklini evinizin iç kullanım alanı belirlemelidir. Geniş bir salona sahip iseniz mutlaka orta sehpa ile ev içi düzenlemesi yapılmalı, daracık bir oda içi kullanılıyor ise yan sehpa size çare olacaktır. Beyaz sehpa modellerinde ise, sehpanın üzerinin kir tutma özelliği dikkate alınmalıdır. Bu nedenle cay, kahve veya diğer servislerde her hangi bir damla su düşmesinde anında silinmelidir. Her ne kadar altlık ile yapılacak olan servis olsa da bazen kaçınılmaz kazalar ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu tarz olaylara her daim hazırlıklı olunmalıdır. Beyaz lekeyi anında belli eden renktir. Fakat perdeler ve halı ile muhteşem bir konsept olmakta ve evin içini dekorasyon harikasına döndürmektedir.Ev dekorasyon örnekleri arasında sıklıkla karşılaşılan modellerdendir.,

Her bütçeye uygun olan sehpa modelleri beyaz renk ve camlı modelleri ile size fir olması için örnek modelleri yayınlıyoruz.beyaz yan sehpa veya orta sehpa beyaz modelleri yanında bambudan yapılmış modeller ve ahşap camlı orta sehpa dergili modeli ile karşınızda yer alan modelleri şimdi inceleyebilir, fiyatlarını ise yorum kısmından sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin