3 Boyutlu Halı Modelleri

1
1569
Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 26, 2017 by admin

Geçmişten günümüze Türk evlerinde dekorasyonun önemli bir parçası olan halılar birçok değişim geçirmiştir. Eski Osmanlı zamanlarında kullanılan halılar Anadolu motiflerini barındırırken, günümüzde evlerimizi süsleyen halılar modern tarzda hazırlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda ünlü markaların da koleksiyonlarına aldıkları 3 boyutlu halı modelleri ise oldukça revaçta.

Büyük firmaların başlattığı 3 boyutlu halı modellerini içeren koleksiyonlar ister yeni ev kuranlar olsun ister evlerini yenilemek isteyenler olsun her zevke  ve her bütçeye uygun olacak şekilde üretilmektedir. Gencinden yaşlısına herkesin ilgisini çekebilecek detayları içeren modern tarzdaki halılar hemen hemen tüm halı mağazalarında yerlerini almaktadır. Şık ve zarif görüntüleriyle evlerimizin aksesuarları olan halılar kullanımlarının kolaylığı ile de günümüz insanına uymaktadırlar. Kolayca temizlenebilme ve antibakteriyel olma açısından insan sağlığını da olumlu yönde etkilemektedirler. Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halılar şıklık ve konforu sağlamada dekorasyonda ilk akla gelen parçalar arasındaki yerini uzun yıllar boyu koruduğu gibi bugün de aynı çizgide ilerlemektedirler.

Son zamanda değişik bir moda akımının başlamasına öncülük eden ev dekorasyon şirketleri, iç mimarlar ve dekoratörlerce sıkça tercih edilen 3 boyutlu halı modellerinin ürün yelpazesi de oldukça geniş. Gerek Anadolu’nun geleneksel motifleri gerek modern tarzın yarattığı dokunuşlar.. Her tarzda ürünü bulmak artık mümkün. Modern çağın modern gereksinimleri arasında yer alan post-modern tasarımlardan oluşturulan ev dekorasyonlarının en önemli detaylarından olan halılar evlerimizi daha sıcak bir görünüme sokarken, aynı zamanda ev tasarımıyla ilgilenen modacılardan da tam not alıyorlar.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin