Tekzen İndirimli Tabure Modelleri

0
1143

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 18, 2017 by admin

Her Kullanıma Uygun Tabureler

Birbirinden farkı ebatlarda ve şekillerde taburelerle evinizde daha geniş alanlar yaratmanız artık mümkün. Mutfağınızda, bahçenizde ya da çocuklarınızın oyun alanlarında kullanabileceğiniz birbirinden şık tabureleri Tekzen sizin için üretti.

Tabure denince akla çok rahat, konforlu bir şeyler gelmiyor olabilir fakat bizler sizin rahatınızı düşünerek kullanım rahatlığına dikkat ettik. Özellikle çıktığınız yolculuklarda ya da pikniğe gittiğinizde arabanızın arkasına atabileceğiniz katlanabilir tabureler fazlasıyla işinize yarayacak, taşıma konusunda ki sıkıntıyı ortadan kaldıracaktır. Dış yüzeylerinin kaplamasında yine isteğinize ve evinize uygun birbirinden farklı çeşitleri Tekzen’ de bulabilirsiniz. Klasik modellerin dışında daha şık ve modern çizgiler taşıyan tabureleri tercih ederek kullandığınız alana farklı bir hava katabilir aynı zamanda ahşap taburelerde birbirinden farklı renkleri tercih edebilir evinize ya da bahçenize renk katabilirsiniz. Ayrıca pratik olarak bozuk yeniden kurabileceğiniz desenli taburelerde ilginizi çekecektir.

Tekzen sizlerin bütçesini düşünerek farklı fiyatlarda tabureler üretti fakat kaliteden hiç ödün vermedi. Sizde evinizde bahçenizde kısacası yaşam alanlarınızda yapacağınız herhangi bir değişiklikte en yakın Tekzen mağazasına giderek evinize şıklık katabilirsiniz. Ürünlerimizde üretimden kaynaklı yaşadığınız her türlü sıkıntıda Tekzen ailesi olarak bunu telafi ediyor ve size garantide bulunuyoruz. Çalışanlarımız ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olup, evinizle ilgili en doğru tercihi yapmanız konusunda size yardımcı olacaklardır. Tekzen ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için her zaman özenle çalışıyoruz.

Tekzen’de hangi model tabureler var?

Ahşap basamaklı tabureler

Ahtapot tabureler

Katlanır tabureler

Tekzen’de tabure fiyatları ne düzeyde?

Taburelerin ortalama fiyatları 20 tl ile 50 tl arasında değişiyor. Balıkçı tabureler 19 tl’den başlarken, ahşap basamaklı taburelerin fiyatı 50 ile 60 tl arasında değişebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin