Evlerdeki Şık Görüntünün Yeni Adı Zebra Stor Perde

0
1319

Son Güncelleme Tarihi : Ocak 5, 2018 by admin

Eski demode perdelerinizi hepsini unutturacak, kullanımı ve görüntüsü ile evinizin en güzel halini ortaya koyan zebra stor perdelere evinizin kapılarını açın
Zamanın büyük bir çoğunluğunu evlerde geçiriyoruz, bu durum ister istemez kullandığımız eşyaları pratik kullanıma doğru yöneltmekte ve aynı zamanda şık bir görüntü vermelerini de sağlamaktadır. Bunu bile Tekzen de zebra stor perdeler kurulumu bizden olmak üzere evinizin hoş görüntüsüne daha da modern bir hava katacak ve sizi yaz sıcağından koruyacaktır.

Stor perdeler özel kumaşı sayesinde eski perdelere oranla daha uzun ömürlü olup katlandıklarında yer kaplamaması ile tercih edilmekte, camın boyutuna göre özel olarak ayarlanabilen perdeler kullanım sırasında size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.
Bir evi gösteren, evin sahipleri hakkında da kısa bir ön bilgi veren perdeler yazın sıcaktan kış aylarında ise soğuktan korunmanızı sağlamaktadır.
Seçtiğiniz ve beğendiğiniz herhangi bir zebra stor perdeyi temizlerken hiç zorlanmaz takılı olduğu rulodan çıkartarak temizledikten sonra yeniden uzun yıllar evinizin hem şık görünmesi için hem de korunaklı olması için kullanabilirsiniz.
Modelinden sıkıldığınız stor perdenizi dilerseniz bir başka kumaş ile değiştirebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bir çatı altında uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz Tekzen, güler yüzlü personeli ile zebra stor perdede de sizin için yardımcı olmaya hazırdır. Stor perdenin en iyisi en uygun fiyatlar ile Tekzen mağazalarında.

Tekzen zebra stor perde modelleri ve fiyatları:

tekzen bamboo zebra stor perde linadora marka fiyatı 63 tl

tekzen istanbul desenli zebra stor perde 85 TL

tekzen zebra stor perde modeli ve fiyatları 50 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin