2017 Vestiyer Modelleri

0
2372

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 26, 2017 by admin

Evlerin dekorasyonu yapılırken her zaman için daha fazla kullanım alanı sağlanılmasında çalışılmalıdır. Çok işlevsel mobilyalarla bunu başarabilirsiniz, evlerin girişinde bulunan antrelerde ki portmanto dediğimiz vestiyerlerin ne kadar çok işe yaradığı ve çok eşyaya ev sahipliği yaptığı ortada. Bilhassa kış günlerinde elimizde bulunan kaban, manto, şemsiye v.s. gibi pek çok eşyayı koyarak elimizden bırakır ve yerlerinin belli olmasını sağlarız. 2017 modern vestiyer modelleri her ihtiyaca cevap verecek niteliklere sahip.

Modern Vestiyer Modelleri Ve Fiyatları

Çekmeceli kapaklı dolapları olan, sadece dış giyim ögelerini değil aynı zamanda ayakkabı ve terlik gibi eşyalara da yer veren yepyeni modelleri çok seveceğinizden eminiz. Fonksiyonellik her eşyada önemlidir ama söz konusu olan vestiyer ise daha çok önem kazanıyor çünkü aile bireylerinin ortak kullanımı için gereklidir. Eğer isterseniz evinizin ölçülerine göre sipariş vererek size özel modelde bir vestiyer de yaptırabilirsiniz. 2017 modern vestiyer modelleri uygun fiyat seçenekleri ile satıştadır.

2017 Modern Vestiyer Modelleri

Yer kazanmak için doğru tercihlerde bulunursanız ev dekorasyonunuz amacına ulaşmış olur, kullanışlılık ilk sırada gelmelidir. 2017 vestiyer modelleri pratik çözüm üretmesi ile bilhassa bayanların rüyalarını süsleyecek fonksiyonellikle ve aynalı olması için özen göstermelisiniz, tam evden çıkarken kendinize çeki düzen verebilmek için ayna şarttır. Modellerin tamamında zaten ayna bulunuyor ama kapı içine konmuş ama dış bölümde yer alan aynanın çok işinize yarayacağını unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin