Dantelli Salon Takımı Modelleri

0
930

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 16, 2017 by admin

Danteller geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel örgülerimizdir. Annelerimiz, babaannelerimiz tarafından el emeği göz nuru olarak örülen bu danteller vitrin içlerinde, televizyonların üstünde, zigonlarımızın üstünde kullanılmaktadır. Fakat şuan günümüzde bu danteller fabrikalar sayesinde makinalar ile örülmektedir.

Şuan dantellerin yerini boncuklu, işlemeli gibi peçete tazında örtüler tercih edilmektedir. Dantelli salon takımları eski dönemlerden bu yana yapıldığı için evimize nostaljik bir hava katmaktadır. Danteller pek çok model ile yapılmaktadır.

Her renk ipten dantelli salon takımı yapılmaktadır. Evdeki eşyanızın boyutuna göre dantellerinizi motif sayısını belirleyerek yapa bilirsiniz. Ya da hazır olarak yapılmış olan dantelli salon takımlarını satın alabilirsiniz. Danteller eski dönemleri bize hatırlattığı için evimize her girdiğimizde kendimizi daha mutlu hissetmemizi sağlayacaktır. El örgüsü dantellerini sipariş vererek uygun fiyatlarla istediğiniz modellerde ve renklerde yaptıra bilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin