Evim Şahane’deki En Dekoratif Kapı Modelleri

0
1115

Son Güncelleme Tarihi : Ocak 5, 2018 by admin

Evim Şahane Kapı Modelleri

Evim Şahane ekranların sevilerek izlenen dekorasyon programlarından biridir. Program, Tekzen ürünlerinin kalitesi ve her dekorasyona uygun olan mobilya modelleri ile evleri güzelleştirmeye devam eder. Evim Şahane kapı modelleri ev dekorasyonunda en uygun şekilde yer alır.

Kapı modelleri çeşitli renkleri ve farklı yapıları ile odaları tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Tekzen, gerek iç kapı modelleri gerekse dış kapı modelleri ile her zevke hitap ettiği gibi her bütçeye de hitap eder. Programda gördüğünüz modellerin onlarca çeşidini siz de Tekzen marketlerde ya da internet sitesinde bulabilirsiniz ve kolay ödeme koşuları ile sipariş verebilirsiniz. Evim Şahane kapı modelleri özgün modellerden oluşur ve Tekzen mağazalarında standart modeller de yer alır. Ahşabın her rengini kolaylıkla bulabileceğini Tekzen odanızdaki dekorasyon renklerine göre karar vermenizi kolaylaştırır.

Evim Şahane kapı modelleri genelde beyaz renk olan modellerdir. Modern dünya odaların daha aydınlık olması ve daha çok enerji biriktirmesi için beyaz renkleri tercih etme eğilimindedir. Ancak mobilyalar dışında parkelerinizin renklerine göre de kapı modelleri ve renginde istediğini bir çeşidi seçebilirsiniz. Evinizin eşsiz şekilde dekorasyonunu tamamlamak için kapı tercihi en son ve en özel tasarımlardan biridir. Tekzen ile siz de farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Not: Bu arada Evim Şahane programının kapılarda en son olarak AGT kapı ile bir sponsorluk anlaşması imzaladığını öğrendik… Artık birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı AGT kapı modellerini Kanal D ekranlarında göreceğiz gibi görünüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin