Evim Şahane Köşe Takımı Modelleri

0
647

Son Güncelleme Tarihi : Ocak 5, 2018 by admin

Evim Şahane Köşe Takımı Modelleri

Evim Şahane herkese uygun eşsiz tasarımları yapan ender programlardan biridir. Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir dekorasyon zihnine sahip olan tek programdır. Evim Şahane köşe takımı modelleri ise Tekzen yapı marketlerinden alınır.

Masal köşe takımı modelleri ile Evim Şahane gibi ev dekorasyonunuzu kendi zevklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Tekzen ev dekorasyonunda ihtiyacınız olan her ürünün onlarca çeşidiniz sizlere sunar. Modern dekorasyonun en özel renklerinden biri olan pudra rengi köşe takımı uygun fiyatlar ile sizleri beklemektedir. Daha geleneksel renkler tercih ederseniz kırmızı, mürdüm ve koyu kahverengi Masal köşe takımı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Sandıklı olan köşe takımları yanı zamanda saklama ihtiyacınızı da karşılayacaktır.

Evim Şahane köşe takımı modelleri arasında Sdney sandıklı köşe takımı modellerinden bazılarını da görmüş olabilirsiniz. Birçok yastığı bulunan Sdney köşe takımının koyu ve açık kahve tonları yer aldığı gibi çok asil duran krem rengi kaplama modeli de mevcuttur. Evim Şahane köşe takımı modelleri arasında Nehir köşe takımı da yer almaktadır. Dilediğiniz renk, çeşit ve ebatta tercih edebileceğiniz her türlü köşe takımı Tekzen’de yer almaktadır. Evinizde bulunmasını istediğiz koltuk köşe takımı ise piyasadaki en uygun fiyatlarla ürünlere kavuşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin