Tekzen Hydrocabin Lüks Duş Kabini: Masaj, Radyo ve Fazlası!

0
1888
Kompact Duşakabin Modelleri

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 27, 2017 by admin

Tekzen banyo modellerine, Tekzen mobilya modelleri olarak sıklıkla yer veriyoruz ancak nadiren direkt ürün incelemesi yaparız. Ancak bu defa sizin karşınıza bir duş kabini incelemesi ile geldik çünkü bu ürün gerçekten heyecan verici!

Tekzen Hydrocabin compact duş kabini

Hydrocabin compact duş kabini, duş keyfinizi bambaşka bi boyuta taşımayı amaçlamış gerçekten başarılı bir ürün. Neler yok ki, şimdi hepsine tek tek bakalım!

Duş alırken müzik dinlemek ister misiniz?

Compact duş, lüks bir duş konsepti, duş alırken birçok radyo kanalını seçerek aynı zamanda müzik dinleyebiliyorsunuz, hoparlör yardımı ile müzik yayını kaliteli bir şekilde siz duş alırken orada sunuluyor.

Masaj düzeneği

Duş alırken masaj da olmasını ister misiniz? Eve geldiniz ancak yorgunsunuz, işte bu duş hem müziği ile hem de masajı ile sizi gerçekten rahatlatabilir… Bunun için tek yapmanız gereken Hydrocabin duş ile tanışmak. El masajı ve sırt masajı bu duş kabininde yapılabiliyor.

Radyolu masajlı duş kabininin fiyatı

Duş kabininin fiyatı iki modele göre değişiyor. Eğer 90 cm’lik modeli düşünüyorsanız 1199 TL, 100 cm’lik modeli düşünüyorsanız 1449 TL olarak bu ürün karşımızda.

Ürün fotoğrafı ve diğer detayları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin