Banyo Dekorasyon 2017 Önerileri

0
1091

Son Güncelleme Tarihi : Eylül 21, 2017 by admin

Banyo Dekorasyon Önerileri

Evimizin dekorasyonunda, en çok dikkat ettiğimiz alanlardan biri de, banyodur. Banyolar, hem şık hem de hijyenik olmasını istediğimiz alanlardır. Bunun için, daha fazla önem gösteririz. Banyoların, bir handikabı da genellikle küçük olmalarıdır. Siz. banyoları geniş olan şanslı insanlardan olabilirsiniz tabii. Banyolarda, çok fazla eşya bulunur. Bu yüzden, dekora ederken sadece şıklığına değil, fonksiyonel olmasına da önem göstermek gerekir.

Banyo Dekorasyon Önerileri yaparken, bunları da göz önünde bulundurmamız gerekir. Makyaj malzemelerimiz, bakım ürünlerimiz, temizlik ürünlerimiz gibi pek çok eşyayı banyomuzda bulundururuz. Hepsini ortadan kaldıracak ve düzenli bir biçimde yerleştireceğimiz, Banyo Dekorasyon Önerileri gereklidir.

Banyoda, ıvır zıvırı toplamak için en çok işimize yarayacak detaylar raflardır. İster portatif olsun, ister sabit raf olsun, büyük oranda bir dağınıklığın toparlayıcısı olurlar. Birbirinden farklı tasarım ve renkteki raf modellerine göz gezdirmenizi öneririz. Klasik raf modellerinin dışında, farklı objeleri de rafmış gibi kullanabilirsiniz. örneğin, eski bir merdiveninizi raf diye kullanabilirsiniz. Hele ahşap olursa, ne kadar şık duracağını tahmin dahi edemezsiniz. Bunun dışında, son dönemde çok kullanılan objelerden biri de, tekerlekli servis masalarıdır. Bu masalarda, oldukça şık durur. Kimi zamanda raf yerine, sepetleri tercih edebilirsiniz. Rafları, sadece duvarda kullanabilirsiniz gibi düşünmeyin. Özellikle yer sıkıntısı olanlar için bir önerimiz var. Raflarınızı, klozet kapağınızın üst kısmına asabilirsiniz. Bu, yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bunun dışında, kapıların arkası da raf asmak için değerlendirilebilir. Bu alanlar, genellikle aklımıza gelmediği için kullanılmayan alanlardır. Fakat doğru dekorasyon önerileri ile hem şık bir görüntü yaratıp, hem de eşyalarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Tek bir rafın bile, ne kadar eşya toparlayabileceğini düşünsenize.

Banyonuz için dekorasyon önerileri ararken, banyo kaplama modellerinin de üzerinde duracaksınız. Banyo kaplamasının, nasıl olacağı, nasıl bir deseni olacağı ve malzemesinin türünün ne olacağı oldukça önemlidir. Banyo kaplamasında seçilen malzeme genellikle seramik olur. Seramik kaplamanızın nasıl olacağına karar verirken, banyo takımınız ile uyum sağlıyor olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bunun dışında, banyonuzda mermere de yer verebilirsiniz. Mermer zeminler, oldukça havalı gözükür. Üstelik banyonuza, klasik bir hava verir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin