Yazlık Ev Dekorasyon Fikirleri

0
694

Son Güncelleme Tarihi : Aralık 14, 2017 by admin

Sıcak bunaltıcı aynı zamanda serinlik aranılan zaman diliminde olmak tatil isteğini tavan yaptırmaktadır. Tatil için seçilen yerler ise deniz kenarları, plajlar olması buralara duyulan özlemi bir kat daha artırmaktadır. Yaz sıcaklarının ortasında yer almak ise denizin kokusuna duyulan hasreti artırmaktadır. Yazlık ev dekorasyonu ise bu anlamda evlerinde yaza hazırlanmasını sağlamaktadır. Huzurlu dingin aynı zamanda neşeli ev düzenlemesi yapmak için ise öncelikli olarak seçilen kılavuzun denen yöntem olmasıdır. Dinlenmek için harcayacak olduğunuz zamanı evi düzenleme ile geçirmenize neden olabilecek olan amatör çalışmalardan kesinlikle uzak kalmanızı tavsiye ederiz. Yaz renkleri genellikle deniz mavisi, bahçe yeşili ve portakal sarısı olmaktadır. Ama beyazın her daim bizlerin tutkusu olduğunu akıllardan çıkartmamak gereklidir. Yaz ev dekorasyonu yapmak için öncelik evin konumuna bağlı olarak uygun rengin seçilmesidir. Deniz kenarında bir yazlığa sahip isek maviyi rengi denizin tonlarından almak gereklidir. Evinizde rahatlıkla yeşil ve beyazı kullanarak farklı renkleri yaşam alanınıza sokabilirisiniz. Denizden uzakta dağ, kır veya bahçe içinde bulunan bir yazlık eve sahip iseniz dekorasyon için seçecek olduğunuz renk mavi tonlar olması gerekmektedir. Meyvelerin olgunluklarını seyrederek doğal yaşam şeklinde olan bir yazlığın var ise sarı rengin her tonu sizlere büyük bir huzur verecektir.

Yazlık ev dekorasyonu için ise evi komple değiştirmek zaman kaybı olacaktır. Kısa süren tatil için ise evinizde özellikle duvar kağıtları yardımı ile manzaralı duvar süslerine sahip olabileceksiniz. Manzarasına doyamayacak olduğunuz duvar kağıdı süslemesi örneklerine daha önceden yazılarımızda yer vermiştir. Fakat tablo ve küçük stikırlar ile duvara daha renkli bir dinamik kazandırmanız sağlanmaktadır.

Ev düzenlemesi için nereden başlayacak olduğunuza karar verdiğinizde belki odanızın yaz havasına bürünmesi için sadece canlı çiçekler yetecektir. Fakat bahçeli bir yazlığa sahip iseniz mutlaka bahçe çiçeklerini evinizin içinde de yer veriniz. Parlak tonların sunduğu ışıltı ile ahşap veya bambu döşemeli masalar, sandalyeler beyaz örtü ile örtüldüğünde vaaz geçilmez köşeniz olacaktır. Balkon dekorasyon örnekleri ile dış alanlarda kazandırdığımız yer kullanımını bu kez oda süslemeleri ile iç mekan dekorasyonu ile genişlik anlamında sunmaktayız. Dekorasyon fikirleri kazanmanız bakımından tavsiye niteliğinde olan resimlerimizden mutlaka bir tanesi sizin evinizin de yaz dekorasyonundan payını almasını sağlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin